Amphenol Industrial GTC030-16-12P-025-B30
GTC030-16-12P-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-16-12P-025-B30
Brief Description
GT 1C 1#4 PIN RECP
Datasheet Download
GTC030-16-12P-025-B30.pdf
Availability of GTC030-16-12P-025-B30
QUANTITY
GTC030-16-12P-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-16-12P-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTC030-16-12P-025-B30
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-16-12P-025-B30
Related LinksGTC030-16-, GTC030-16-12P-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-16-12P-025-B30 Details Description
Related parts for GTC030-16-12P-025-B30
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
IC DRIVER HALF-BRIDGE 16-QFN datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 4K 20SSOP datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP CER 680PF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 datasheet.pdf
SST UNITIZED WHEEL 3" 7S FIN datasheet.pdf
RES 3.3M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 7.77K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 10A 60V TO-263AB datasheet.pdf