Amphenol Industrial GTC030-18-10P-025
GTC030-18-10P-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-18-10P-025
Brief Description
GT 4C 4#12 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTC030-18-10P-025.pdf
Availability of GTC030-18-10P-025
QUANTITY
GTC030-18-10P-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-18-10P-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-18-10P-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-18-10P-025
Related LinksGTC030-1, GTC030-18-10P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-18-10P-025 Details Description
Related parts for GTC030-18-10P-025
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
LENS CLEAR CYLINDRICAL datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER DUAL HS 16-QFN datasheet.pdf
IC DRIVER OCT HISIDE 1A POWERS36 datasheet.pdf
IC GTLP/LVTTL FANOUT DVR 24SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 76MA 8.1 OHM SMD datasheet.pdf
IC I2C SW 8CH W/RESET 24VQFN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
508 TB PLU PLU W/LATCH datasheet.pdf
105FX-SC-POE SWITCH datasheet.pdf
CONN MICRO-D PLUG datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W datasheet.pdf