Amphenol Industrial GTC030-18-11P-025
GTC030-18-11P-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-18-11P-025
Brief Description
GT 5C 5#12 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTC030-18-11P-025.pdf
Availability of GTC030-18-11P-025
QUANTITY
GTC030-18-11P-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-18-11P-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-18-11P-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-18-11P-025
Related LinksGTC030-1, GTC030-18-11P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-18-11P-025 Details Description
Related parts for GTC030-18-11P-025
CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD datasheet.pdf
RES SMD 9.76KOHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 7.7A 8-SOIC datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
4+4 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
17+17 DIL VERT SHRD PIN HDR datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 1.25W DO213AB datasheet.pdf