Amphenol Industrial GTC030-20-27P-025
GTC030-20-27P-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-20-27P-025
Brief Description
GT 14C 14#16 PIN RECP BOX RM
Datasheet Download
GTC030-20-27P-025.pdf
Availability of GTC030-20-27P-025
QUANTITY
GTC030-20-27P-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-20-27P-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-20-27P-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-20-27P-025
Related LinksGTC030-2, GTC030-20-27P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-20-27P-025 Details Description
Related parts for GTC030-20-27P-025
SWITCHLOCK DPDT 4A SOLDER LUG BK datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IGBT MODULE DUAL 400A 1700V datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV 4CH TRANS 16SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
SL VERT SMT HDR TIN 9CKT datasheet.pdf
OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf
TV 29C 29#16 SKT J/N RECP datasheet.pdf
470UF 16V 8X15MM 105C 4000H datasheet.pdf