Amphenol Industrial GTC030-22-22S-C10
GTC030-22-22S-C10 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-22-22S-C10
Brief Description
GT 4C 4#8 (10-12) SKT RECP WAL
Datasheet Download
GTC030-22-22S-C10.pdf
Availability of GTC030-22-22S-C10
QUANTITY
GTC030-22-22S-C10 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-22-22S-C10
Internal Part NumberEIS-GTC030-22-22S-C10
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-22-22S-C10
Related LinksGTC030-2, GTC030-22-22S-C10 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-22-22S-C10 Details Description
Related parts for GTC030-22-22S-C10
IC MCU 8BIT 768B OTP 8SOIJ datasheet.pdf
RES SMD 30.9 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V datasheet.pdf
BOX ABS/PBT GRY 11.81L X 7.87"W datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 450MA 400 MOHM datasheet.pdf
KEYPAD RUBBER 4X4" LOW PROFILE datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38.4MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES 154 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB datasheet.pdf
RES 23.2K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf