Amphenol Industrial GTC030-28-21P-A24-025
GTC030-28-21P-A24-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-28-21P-A24-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 37C 37#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTC030-28-21P-A24-025.pdf
Availability of GTC030-28-21P-A24-025
QUANTITY
GTC030-28-21P-A24-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-28-21P-A24-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-28-21P-A24-025
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-28-21P-A24-025
Related LinksGTC030-28-, GTC030-28-21P-A24-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-28-21P-A24-025 Details Description
Related parts for GTC030-28-21P-A24-025
CAP THIN FILM 0.2PF 100V 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 35V 20% RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 24VDC SLD SWCH datasheet.pdf
CAP CER 330PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 9-18VIN 05VOUT datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.047" NYLON 6.22MM datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT TIN 4POS datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.3A 8HTSOP-J datasheet.pdf
CABLE 4COND 22AWG SHLD 100' datasheet.pdf
CAP CER 200PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 10% 100VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf