Amphenol Industrial GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
71-603967-22J
Datasheet Download
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC.pdf
Availability of GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
QUANTITY
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
Internal Part NumberEIS-GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
Related LinksGTC030-32-22, GTC030-32-22SX-A24-C3-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC Details Description
Related parts for GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
IC DRIVER HEX NON-INV 20SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 16.2VWM 29.1VC 1.5KE datasheet.pdf
RES 590 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
ZACK STRIP FLAT PRINTED HORIZON datasheet.pdf
SGE1510-2-0330A-01000C datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 3W DO216AA datasheet.pdf
FIXED IND 15MH 167MA 1.88 OHM TH datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 0.05W CST3 datasheet.pdf