Amphenol Industrial GTC030-32-9S
GTC030-32-9S picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-32-9S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 14C 2#4 12#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTC030-32-9S.pdf
Availability of GTC030-32-9S
QUANTITY
GTC030-32-9S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-32-9S
Internal Part NumberEIS-GTC030-32-9S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-32-9S
Related LinksGTC030, GTC030-32-9S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-32-9S Details Description
Related parts for GTC030-32-9S
LED BLUE CLEAR 0603 SMD datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 6A 24VDC SLD SWCH datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS R/A 50POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 127 TYP datasheet.pdf
TERM FORK INS datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 550MW DO214AA datasheet.pdf