| Internal Part Number | EIS-GTC030-36-10P-025 | |
| Standard Package | 1 | |
| Category | Connectors, Interconnects | |
| Family | Circular Connectors | |
| Series | * | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | GTC030-36-10P-025 | |
| Related Links | GTC030-3, GTC030-36-10P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor | |
 | 1-640250-6 | CONN RECEPT 16POS W/RAMP SL-156 | datasheet.pdf | |
 | DPD120020-P6/RN-SZ | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W | datasheet.pdf | |
 | VJ1206A151JBCAT4X | CAP CER 150PF 200V NP0 1206 | datasheet.pdf | |
 | 49FCT20805QGI8 | IC CLK BUFFER 1:5 166MHZ 20QSOP | datasheet.pdf | |
 | VE-2NJ-MV | CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W | datasheet.pdf | |