Amphenol Industrial GTC030AF18-1S-027
GTC030AF18-1S-027 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030AF18-1S-027
Brief Description
GT 10C 10#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTC030AF18-1S-027.pdf
Availability of GTC030AF18-1S-027
QUANTITY
GTC030AF18-1S-027 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030AF18-1S-027
Internal Part NumberEIS-GTC030AF18-1S-027
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030AF18-1S-027
Related LinksGTC030AF, GTC030AF18-1S-027 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030AF18-1S-027 Details Description
Related parts for GTC030AF18-1S-027
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7 datasheet.pdf
HEADER COUPLER 5.08MM 18POS OR datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 14DIP datasheet.pdf
Connector Receptacle 62 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 21.5 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
STRAIN RELIEF FOR FC/SC CONN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT GOLD 28POS datasheet.pdf