Amphenol Industrial GTC030AF20-7S-027
GTC030AF20-7S-027 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030AF20-7S-027
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 8C 8#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTC030AF20-7S-027.pdf
Availability of GTC030AF20-7S-027
QUANTITY
GTC030AF20-7S-027 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030AF20-7S-027
Internal Part NumberEIS-GTC030AF20-7S-027
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030AF20-7S-027
Related LinksGTC030AF, GTC030AF20-7S-027 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030AF20-7S-027 Details Description
Related parts for GTC030AF20-7S-027
JUMPER-H1502TR/A3048S/X 2" datasheet.pdf
IC CLOCK GEN ECL 2/4/8 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FUSE 20A 1000V HS FERRULE datasheet.pdf
VARISTOR 42.3V 250A DISC 5MM datasheet.pdf
TAPE VINYL FOAM 2" X 36YD datasheet.pdf
RND SPACER 0.091" NYLON 17.27MM datasheet.pdf
JFET N-CH 1MA 125MW CP datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 4POS SLD CUP datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf
MOSFET 6N-CH 250V 7A 12-SIP datasheet.pdf