Amphenol Industrial GTC030CF36-11P
GTC030CF36-11P picture photo
Mfg. Part Number
GTC030CF36-11P
Brief Description
GT 48C 48#16 PIN RECP
Datasheet Download
GTC030CF36-11P.pdf
Availability of GTC030CF36-11P
QUANTITY
GTC030CF36-11P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030CF36-11P
Internal Part NumberEIS-GTC030CF36-11P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030CF36-11P
Related LinksGTC030C, GTC030CF36-11P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030CF36-11P Details Description
Related parts for GTC030CF36-11P
CONN SPLICE BUTT 16-22 AWG RED datasheet.pdf
RES SMD 8.87 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CARDEDGE 86POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV 4CH I2C 16SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
LENS ASSY 1POS 21.6MM ROUND datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP MICA 8.2PF 5% 300V SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 85POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf