Amphenol Industrial GTC030F40-AGPW
GTC030F40-AGPW picture photo
Mfg. Part Number
GTC030F40-AGPW
Brief Description
GT 38C 38#12 PIN RECP
Datasheet Download
GTC030F40-AGPW.pdf
Availability of GTC030F40-AGPW
QUANTITY
GTC030F40-AGPW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030F40-AGPW
Internal Part NumberEIS-GTC030F40-AGPW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030F40-AGPW
Related LinksGTC030F, GTC030F40-AGPW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030F40-AGPW Details Description
Related parts for GTC030F40-AGPW
LED 7-SEG DISP CC RED RHDP .51" datasheet.pdf
CARDEDGE 30POS DL .156 BLK LOPRO datasheet.pdf
RES SMD 5.6K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
RES 33.2K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PRES 1PSI DIFF 5V DIP datasheet.pdf
OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5.9V 17.7W datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf