Amphenol Industrial GTC030R16-10S-025-B30
GTC030R16-10S-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030R16-10S-025-B30
Brief Description
GT 3C 3#12 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030R16-10S-025-B30.pdf
Availability of GTC030R16-10S-025-B30
QUANTITY
GTC030R16-10S-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030R16-10S-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTC030R16-10S-025-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030R16-10S-025-B30
Related LinksGTC030R16-, GTC030R16-10S-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030R16-10S-025-B30 Details Description
Related parts for GTC030R16-10S-025-B30
RES SMD 1.21M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 2.0K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
MGH MAGNET -ACTUATOR datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 30PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1200V 132A DPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS INLINE PIN datasheet.pdf