Amphenol Industrial GTC030R16-11S
GTC030R16-11S picture photo
Mfg. Part Number
GTC030R16-11S
Brief Description
GT 2C 2#12 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030R16-11S.pdf
Availability of GTC030R16-11S
QUANTITY
GTC030R16-11S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030R16-11S
Internal Part NumberEIS-GTC030R16-11S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030R16-11S
Related LinksGTC030, GTC030R16-11S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030R16-11S Details Description
Related parts for GTC030R16-11S
IC FPGA 512 I/O 680FBGA datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 5MM 9POS PCB datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI M10-1.25 6H 4.5V datasheet.pdf
RES 107 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V datasheet.pdf
IC BUFFER/DVR/VREF 48-TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 31POS SCKT datasheet.pdf