Amphenol Industrial GTC030R24-10SW
GTC030R24-10SW picture photo
Mfg. Part Number
GTC030R24-10SW
Brief Description
GT 7C 7#8 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030R24-10SW.pdf
Availability of GTC030R24-10SW
QUANTITY
GTC030R24-10SW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030R24-10SW
Internal Part NumberEIS-GTC030R24-10SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030R24-10SW
Related LinksGTC030R, GTC030R24-10SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030R24-10SW Details Description
Related parts for GTC030R24-10SW
PROCESSOR MOD PIC16C717 770 771 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 160PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC 2DIP datasheet.pdf
CBL STR FEMALE-R/A MALE 2POS 3' datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONN LINE SOURCE CRIMP 1POS datasheet.pdf
FIXED IND 3.8NH 450MA 300 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT POLY 680UF 30V CHA MNT datasheet.pdf