Amphenol Industrial GTC030R28-22P
GTC030R28-22P picture photo
Mfg. Part Number
GTC030R28-22P
Brief Description
GT 6C 3#4 3#16 PIN RECP
Datasheet Download
GTC030R28-22P.pdf
Availability of GTC030R28-22P
QUANTITY
GTC030R28-22P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030R28-22P
Internal Part NumberEIS-GTC030R28-22P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030R28-22P
Related LinksGTC030, GTC030R28-22P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030R28-22P Details Description
Related parts for GTC030R28-22P
Connector Receptacle 38 Position 0.100" (2.54mm) Tin-Lead Through Hole datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CONN F PLUG RG-11 CRIMP datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 1.3A 110 MOHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 1.225A 120 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
750 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS PIN datasheet.pdf