Amphenol Industrial GTC030R28-6PW
GTC030R28-6PW picture photo
Mfg. Part Number
GTC030R28-6PW
Brief Description
GT 3C 3#4 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTC030R28-6PW.pdf
Availability of GTC030R28-6PW
QUANTITY
GTC030R28-6PW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030R28-6PW
Internal Part NumberEIS-GTC030R28-6PW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030R28-6PW
Related LinksGTC030, GTC030R28-6PW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030R28-6PW Details Description
Related parts for GTC030R28-6PW
PHILLIPS PANHEAD HARDWARE KIT datasheet.pdf
BOARD TERM MINI TURRET 50 POS datasheet.pdf
TVS DIODE 7VWM 12.6VC DO201 datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 03POS R/A datasheet.pdf
IC REG LDO 7V 0.5A TO220FP datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SRL 200KSPS 24SSOP datasheet.pdf
IC DAS 12BIT 6CH 28-SSOP datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 250V C0G 1206 datasheet.pdf
TRIMMER 30K OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf