Amphenol Industrial GTC030R28-6S-025-RDS
GTC030R28-6S-025-RDS picture photo
Mfg. Part Number
GTC030R28-6S-025-RDS
Brief Description
GT 3C 3#4 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTC030R28-6S-025-RDS.pdf
Availability of GTC030R28-6S-025-RDS
QUANTITY
GTC030R28-6S-025-RDS Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030R28-6S-025-RDS
Internal Part NumberEIS-GTC030R28-6S-025-RDS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030R28-6S-025-RDS
Related LinksGTC030R28-, GTC030R28-6S-025-RDS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030R28-6S-025-RDS Details Description
Related parts for GTC030R28-6S-025-RDS
IC ADC LP 12-BIT 133KSPS 20-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 14.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A DDPAK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES CHAS MNT 267 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
IC PWR LINE MCU 80LQFP datasheet.pdf
350 TB PLU PLU W/HANDLE datasheet.pdf
IC REG LDO 1.3V 0.2A 5SSOP datasheet.pdf