Amphenol Industrial GTC030R28-84P
GTC030R28-84P picture photo
Mfg. Part Number
GTC030R28-84P
Brief Description
GT 9C 9#8 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTC030R28-84P.pdf
Availability of GTC030R28-84P
QUANTITY
GTC030R28-84P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030R28-84P
Internal Part NumberEIS-GTC030R28-84P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030R28-84P
Related LinksGTC030, GTC030R28-84P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030R28-84P Details Description
Related parts for GTC030R28-84P
RES SMD 180K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK TO-3 10W H=.50" BLK datasheet.pdf
IC ADC 14BIT DUAL 2CH 28-SSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.1A 30V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 330 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIN-SIGNAL C064MR-3 0C1-2 datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 16A 1212-8 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 5POS INLINE SCKT datasheet.pdf
CAP FILM 0.047 UF 5% 630 VDC RAD datasheet.pdf