Amphenol Industrial GTC05F22-22S
GTC05F22-22S picture photo
Mfg. Part Number
GTC05F22-22S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
GT 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC05F22-22S.pdf
Availability of GTC05F22-22S
QUANTITY
GTC05F22-22S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC05F22-22S
Internal Part NumberEIS-GTC05F22-22S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC05F22-22S
Related LinksGTC05F, GTC05F22-22S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC05F22-22S Details Description
Related parts for GTC05F22-22S
CAP CER 10UF 10V X7R 1210 datasheet.pdf
RES SMD 10.5K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES ARRAY 23 RES 2.2K OHM 24SSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
IC CPLD 512MC 5NS 256FTBGA datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 1.05A 620 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 16V 20% 2824 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 32.4K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG MALE 14POS SLDR BLUE datasheet.pdf