Amphenol Industrial GTC06-22-14S
GTC06-22-14S picture photo
Mfg. Part Number
GTC06-22-14S
Brief Description
GT 19C 19#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06-22-14S.pdf
Availability of GTC06-22-14S
QUANTITY
GTC06-22-14S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06-22-14S
Internal Part NumberEIS-GTC06-22-14S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06-22-14S
Related LinksGTC06-, GTC06-22-14S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06-22-14S Details Description
Related parts for GTC06-22-14S
IC MOTOR DRIVER PAR 24HSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 277MA 2.2 OHM TH datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 3.2W POWERMITE datasheet.pdf
LABEL KAPTON WHITE 44.5X10.2MM datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C UNSHIELDED datasheet.pdf
IP CORE PCI EXP X1 RC LITE ECP3 datasheet.pdf
RND SPACER 0.091" NYLON 25.27MM datasheet.pdf
RES 9.65K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 0.018UF RADIAL datasheet.pdf