Amphenol Industrial GTC06A36-10P-A24
GTC06A36-10P-A24 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06A36-10P-A24
Brief Description
GT 48C 48#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTC06A36-10P-A24.pdf
Availability of GTC06A36-10P-A24
QUANTITY
GTC06A36-10P-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06A36-10P-A24
Internal Part NumberEIS-GTC06A36-10P-A24
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06A36-10P-A24
Related LinksGTC06A36, GTC06A36-10P-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06A36-10P-A24 Details Description
Related parts for GTC06A36-10P-A24
CONN HOUSING 5POS .100 SINGLE datasheet.pdf
MOD PWR ENTRY 1POS SWITCH 4A PNL datasheet.pdf
CAP CER 91PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 7.62MM datasheet.pdf
H48-6C SHEET 150X150X0.5MM datasheet.pdf
CAP ARRAY 4700PF 100V X7R 0612 datasheet.pdf
RES 3.01M OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
JFET DUAL P-CH 25V TO-71 datasheet.pdf
OCEAN SIDE FEED APPLICATOR datasheet.pdf
CAP ALUM 5.6UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf