Amphenol Industrial GTC06AF28-21SZ-025-A24
GTC06AF28-21SZ-025-A24 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF28-21SZ-025-A24
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06AF28-21SZ-025-A24.pdf
Availability of GTC06AF28-21SZ-025-A24
QUANTITY
GTC06AF28-21SZ-025-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF28-21SZ-025-A24
Internal Part NumberEIS-GTC06AF28-21SZ-025-A24
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF28-21SZ-025-A24
Related LinksGTC06AF28-2, GTC06AF28-21SZ-025-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF28-21SZ-025-A24 Details Description
Related parts for GTC06AF28-21SZ-025-A24
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20TVSOP datasheet.pdf
RES SMD 255K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK SPDT MED SEC 12MM datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V datasheet.pdf
POT SLIDE 10K OHM .1W 20MM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
REPAIR KIT AMPLIVSL datasheet.pdf
CAP FILM 820NF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf