Amphenol Industrial GTC06AF28-21SZ-LC-025
GTC06AF28-21SZ-LC-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF28-21SZ-LC-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06AF28-21SZ-LC-025.pdf
Availability of GTC06AF28-21SZ-LC-025
QUANTITY
GTC06AF28-21SZ-LC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF28-21SZ-LC-025
Internal Part NumberEIS-GTC06AF28-21SZ-LC-025
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF28-21SZ-LC-025
Related LinksGTC06AF28-, GTC06AF28-21SZ-LC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF28-21SZ-LC-025 Details Description
Related parts for GTC06AF28-21SZ-LC-025
CONN EDGECARD 90POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210 datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 10A TO-220AB datasheet.pdf
IC OPAMP GP 110KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 56POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.2W PC PIN datasheet.pdf
HOME TAPE KIT - PREMIUM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/20W .25% AXIAL datasheet.pdf
NTC THERMISTOR G1540 /10 K/H5 datasheet.pdf
CAP POLYMER 820UF 20% 2.5V T/H datasheet.pdf