Amphenol Industrial GTC06CF20-15SZ
GTC06CF20-15SZ picture photo
Mfg. Part Number
GTC06CF20-15SZ
Brief Description
GT 7C 7#12 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06CF20-15SZ.pdf
Availability of GTC06CF20-15SZ
QUANTITY
GTC06CF20-15SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06CF20-15SZ
Internal Part NumberEIS-GTC06CF20-15SZ
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06CF20-15SZ
Related LinksGTC06CF, GTC06CF20-15SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06CF20-15SZ Details Description
Related parts for GTC06CF20-15SZ
RES SMD 232 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
TRIMMER 20 OHM 1W PC PIN datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG WHT/BLU 100' datasheet.pdf
SAFETY MAT 800X750MM datasheet.pdf
.100/2.54" SNGL RA BSII datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
55PC CABLE datasheet.pdf
CTV 18C MIXED(TWIN) SKT PLUG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS SKT datasheet.pdf