Amphenol Industrial GTC06F20-33SZ
GTC06F20-33SZ picture photo
Mfg. Part Number
GTC06F20-33SZ
Brief Description
GT 11C 11#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06F20-33SZ.pdf
Availability of GTC06F20-33SZ
QUANTITY
GTC06F20-33SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06F20-33SZ
Internal Part NumberEIS-GTC06F20-33SZ
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06F20-33SZ
Related LinksGTC06F, GTC06F20-33SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06F20-33SZ Details Description
Related parts for GTC06F20-33SZ
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER I2C SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
VIBRATION SENSOR PROGR EMBEDDED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CAP CER 1100PF 100V 5% BP 1210 datasheet.pdf
IC EEPROM 8KBIT 400KHZ 8MLP datasheet.pdf
RES 97.6K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.87K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 1W 2010 WIDE datasheet.pdf
SENSOR SECURITY MAGNETIC 2" datasheet.pdf