Amphenol Industrial GTC06F22-23P-C7
GTC06F22-23P-C7 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06F22-23P-C7
Brief Description
GT 8C 8#12 PIN PLUG
Datasheet Download
GTC06F22-23P-C7.pdf
Availability of GTC06F22-23P-C7
QUANTITY
GTC06F22-23P-C7 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06F22-23P-C7
Internal Part NumberEIS-GTC06F22-23P-C7
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06F22-23P-C7
Related LinksGTC06F2, GTC06F22-23P-C7 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06F22-23P-C7 Details Description
Related parts for GTC06F22-23P-C7
RES ARRAY 8 RES 330K OHM 1506 datasheet.pdf
IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP datasheet.pdf
IC DGTL POT 6CH 256POS 24-TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 22PF 1.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 5% 1/2W 2010 datasheet.pdf
RES 14.3M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 374 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 1POS INLINE SKT datasheet.pdf