Amphenol Industrial GTC06R18-12S-027-B30
GTC06R18-12S-027-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06R18-12S-027-B30
Brief Description
GT 6C 6#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06R18-12S-027-B30.pdf
Availability of GTC06R18-12S-027-B30
QUANTITY
GTC06R18-12S-027-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06R18-12S-027-B30
Internal Part NumberEIS-GTC06R18-12S-027-B30
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06R18-12S-027-B30
Related LinksGTC06R18-1, GTC06R18-12S-027-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06R18-12S-027-B30 Details Description
Related parts for GTC06R18-12S-027-B30
IC DRIVER HALF-BRIDGE 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RECEPT 12POS 26AWG MTA156 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .125 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 48VWM 81.59VC AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS .100" R/A GOLD datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 229 TYPE A 26POS datasheet.pdf
SUB-MIN SKT/CARRIER datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 12POS GOLD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 11PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf