Amphenol Industrial GTC07R24-10SW
GTC07R24-10SW picture photo
Mfg. Part Number
GTC07R24-10SW
Brief Description
GT 7C 7#8 SKT RECP
Datasheet Download
GTC07R24-10SW.pdf
Availability of GTC07R24-10SW
QUANTITY
GTC07R24-10SW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC07R24-10SW
Internal Part NumberEIS-GTC07R24-10SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC07R24-10SW
Related LinksGTC07R, GTC07R24-10SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC07R24-10SW Details Description
Related parts for GTC07R24-10SW
IC REG LDO 2.5V 0.3A 6HVSOF datasheet.pdf
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC SMBJ datasheet.pdf
RES 900 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 165 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
RES 649 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 56POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
CBL RIBN 64COND 0.050 GRAY 500' datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS PNL MNT SKT datasheet.pdf