Amphenol Industrial GTC08F18-11S-B30-025
GTC08F18-11S-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC08F18-11S-B30-025
Brief Description
GT 5C 5#12 SKT PLUG RTANG
Datasheet Download
GTC08F18-11S-B30-025.pdf
Availability of GTC08F18-11S-B30-025
QUANTITY
GTC08F18-11S-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC08F18-11S-B30-025
Internal Part NumberEIS-GTC08F18-11S-B30-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC08F18-11S-B30-025
Related LinksGTC08F18-1, GTC08F18-11S-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC08F18-11S-B30-025 Details Description
Related parts for GTC08F18-11S-B30-025
IC CONTROLLER LI-ION 4.1V 16SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1.5A SOT223 datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 24V 130W datasheet.pdf
RES .075 OHM 3W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
WDUALOBE CONNECTOR datasheet.pdf
107U W 50FT 16-3-SO 1447 datasheet.pdf
CONN ASSY FRAME CONTACT INSERTS datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 7.5A 28VDC datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 80V 100MA SC59 datasheet.pdf