Amphenol Industrial GTCL020R16S-1S-025-B30
GTCL020R16S-1S-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL020R16S-1S-025-B30
Brief Description
GT 7C 7#16S SKT RECP BOX
Datasheet Download
GTCL020R16S-1S-025-B30.pdf
Availability of GTCL020R16S-1S-025-B30
QUANTITY
GTCL020R16S-1S-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL020R16S-1S-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL020R16S-1S-025-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL020R16S-1S-025-B30
Related LinksGTCL020R16S, GTCL020R16S-1S-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL020R16S-1S-025-B30 Details Description
Related parts for GTCL020R16S-1S-025-B30
MOSFET N-CH 20V 6.8A 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 2.32K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR DUAL INV 8-SOIC datasheet.pdf
KIT DEV ZMOTION DETECTION MODULE datasheet.pdf
RES SMD 0.082 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
INMATE MINI SL BOB 5 1=10PCS datasheet.pdf
12+12 DIL HORIZ PIN HDR datasheet.pdf
CONN HDR 9POS 0.100 SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS CABLE SKT datasheet.pdf