Amphenol Industrial GTCL020R20-33SZ-025-B30
GTCL020R20-33SZ-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL020R20-33SZ-025-B30
Brief Description
GT 11C 11#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
GTCL020R20-33SZ-025-B30.pdf
Availability of GTCL020R20-33SZ-025-B30
QUANTITY
GTCL020R20-33SZ-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL020R20-33SZ-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL020R20-33SZ-025-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL020R20-33SZ-025-B30
Related LinksGTCL020R20-, GTCL020R20-33SZ-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL020R20-33SZ-025-B30 Details Description
Related parts for GTCL020R20-33SZ-025-B30
CONV DC/DC 1W 15VIN 09VOUT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 83W datasheet.pdf
RES 64.9K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
RES 75.0 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 5K OHM 10SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
RES 19.1 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
DEVICE MARKER CC 15/17 K MC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
TAPE POLY FILM .75" X 72YD datasheet.pdf
CAP CER 20PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf