Amphenol Industrial GTCL020R28-15S-B30-C3
GTCL020R28-15S-B30-C3 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL020R28-15S-B30-C3
Brief Description
GT 35C 35#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
GTCL020R28-15S-B30-C3.pdf
Availability of GTCL020R28-15S-B30-C3
QUANTITY
GTCL020R28-15S-B30-C3 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL020R28-15S-B30-C3
Internal Part NumberEIS-GTCL020R28-15S-B30-C3
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL020R28-15S-B30-C3
Related LinksGTCL020R28, GTCL020R28-15S-B30-C3 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL020R28-15S-B30-C3 Details Description
Related parts for GTCL020R28-15S-B30-C3
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD323 datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC SSR HIGH SIDE QUAD POWERSO16 datasheet.pdf
FINE ADJUST APPLICATOR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 750 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC datasheet.pdf