Amphenol Industrial GTCL02R20-33P-B30
GTCL02R20-33P-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL02R20-33P-B30
Brief Description
GT 11C 11#16 PIN RECP BOX
Datasheet Download
GTCL02R20-33P-B30.pdf
Availability of GTCL02R20-33P-B30
QUANTITY
GTCL02R20-33P-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL02R20-33P-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL02R20-33P-B30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL02R20-33P-B30
Related LinksGTCL02R2, GTCL02R20-33P-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL02R20-33P-B30 Details Description
Related parts for GTCL02R20-33P-B30
CABLE BNC/BNC 24" 735A datasheet.pdf
IC FET BUS SWITCH LV 10BIT 24SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LINEAR 3.3V/ADJ 8-TDFN datasheet.pdf
RES 21.0 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 35V X7R 1206 datasheet.pdf