Amphenol Industrial GTCL030-14S-12S-C14-B30
GTCL030-14S-12S-C14-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-14S-12S-C14-B30
Brief Description
GT 3C 3#16S SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTCL030-14S-12S-C14-B30.pdf
Availability of GTCL030-14S-12S-C14-B30
QUANTITY
GTCL030-14S-12S-C14-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-14S-12S-C14-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL030-14S-12S-C14-B30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-14S-12S-C14-B30
Related LinksGTCL030-14S, GTCL030-14S-12S-C14-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-14S-12S-C14-B30 Details Description
Related parts for GTCL030-14S-12S-C14-B30
RES SMD 182 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN IDC SOCKET 18POS 2MM GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V ISOPLUS220 datasheet.pdf
RES 487 OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
LED PRISM 3MM RND LC SQ RED SMD datasheet.pdf
IC ENERGY METER 100LQFP datasheet.pdf
OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
IC RECEIVER DTMF 18DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125" datasheet.pdf