Amphenol Industrial GTCL030-18-1P-A24-027
GTCL030-18-1P-A24-027 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-18-1P-A24-027
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 10C 10#16 PIN RECP BOX RM
Datasheet Download
GTCL030-18-1P-A24-027.pdf
Availability of GTCL030-18-1P-A24-027
QUANTITY
GTCL030-18-1P-A24-027 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-18-1P-A24-027
Internal Part NumberEIS-GTCL030-18-1P-A24-027
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-18-1P-A24-027
Related LinksGTCL030-18, GTCL030-18-1P-A24-027 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-18-1P-A24-027 Details Description
Related parts for GTCL030-18-1P-A24-027
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3 datasheet.pdf
LUG CRIMP TERMINAL #8 .171"H BR datasheet.pdf
IC MUX QUAD 2CHAN 3ST 16-SOEIAJ datasheet.pdf
CONN RCPT 20POS .100" DUAL ENTRY datasheet.pdf
SENSOR SOFTPOT 10K OHM 12.5MM datasheet.pdf
VINYL INSL BRZED SEAM RING TONGU datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 300MW SOT23 datasheet.pdf