Amphenol Industrial GTCL030-40-53P-B30-025
GTCL030-40-53P-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-40-53P-B30-025
Brief Description
GT 60C 60#16 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
GTCL030-40-53P-B30-025.pdf
Availability of GTCL030-40-53P-B30-025
QUANTITY
GTCL030-40-53P-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-40-53P-B30-025
Internal Part NumberEIS-GTCL030-40-53P-B30-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-40-53P-B30-025
Related LinksGTCL030-40-, GTCL030-40-53P-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-40-53P-B30-025 Details Description
Related parts for GTCL030-40-53P-B30-025
IC ADC 10BIT SERIAL 16-QSOP datasheet.pdf
BOARD LEVEL HEAT SINK datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 45V 1A SOT223 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 14POS 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 1.8 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 46.4 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 12V 300W 25A datasheet.pdf