Amphenol Industrial GTCL030F24-96S-B30
GTCL030F24-96S-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030F24-96S-B30
Brief Description
GT 28C 28#16 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTCL030F24-96S-B30.pdf
Availability of GTCL030F24-96S-B30
QUANTITY
GTCL030F24-96S-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030F24-96S-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL030F24-96S-B30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030F24-96S-B30
Related LinksGTCL030F2, GTCL030F24-96S-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030F24-96S-B30 Details Description
Related parts for GTCL030F24-96S-B30
IC BUFF/DVR TRI-ST 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 14VWM 25.8VC SMB datasheet.pdf
IC SUPERVSR 8K SPI EEPROM 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS VERT GOLD .100 datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ 10 OLIVE datasheet.pdf
KEYPAD LEGEND TILE PRINT datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 100V BP 0805 datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 6SKT SLD CUP datasheet.pdf
CONN HDR 28POS T/H 0.100 TIN datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP11T/SP11T datasheet.pdf
Connector Socket 41 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf