Amphenol Industrial GTCL06R20-22S-025-LC
GTCL06R20-22S-025-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTCL06R20-22S-025-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 6C 3#8 3#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTCL06R20-22S-025-LC.pdf
Availability of GTCL06R20-22S-025-LC
QUANTITY
GTCL06R20-22S-025-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL06R20-22S-025-LC
Internal Part NumberEIS-GTCL06R20-22S-025-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL06R20-22S-025-LC
Related LinksGTCL06R20-, GTCL06R20-22S-025-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL06R20-22S-025-LC Details Description
Related parts for GTCL06R20-22S-025-LC
IC BATTERY GAS GAUGE 16-SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 495VWM 798VC SMD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.4KV 175A DO205 datasheet.pdf
TXRX OPT SM SFF SONET OC48/SDH datasheet.pdf
IC REG PWM SGL PHASE 28TQFN datasheet.pdf
EVAL DAUGHTERBOARD FOR ADF7242 datasheet.pdf
RES 681 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FIXED IND 1.5MH 44MA 25 OHM SMD datasheet.pdf
EMITTER 5MM 450NM FLAT LENS TO39 datasheet.pdf