Amphenol Industrial GTCL06R20-33P-B30-025
GTCL06R20-33P-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL06R20-33P-B30-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 11C 11#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTCL06R20-33P-B30-025.pdf
Availability of GTCL06R20-33P-B30-025
QUANTITY
GTCL06R20-33P-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL06R20-33P-B30-025
Internal Part NumberEIS-GTCL06R20-33P-B30-025
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL06R20-33P-B30-025
Related LinksGTCL06R20-, GTCL06R20-33P-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL06R20-33P-B30-025 Details Description
Related parts for GTCL06R20-33P-B30-025
RES SMD 237K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES 110 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 16 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 470MA 625 MOHM datasheet.pdf
LED PRISM 3MM SQ BLUE SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W datasheet.pdf
CONN SMD BKWY HDR TIN 16POS datasheet.pdf
RES 11.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CBL ASSY PIGTAIL 3' NM BNCM datasheet.pdf
RES SMD 3.12KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
HEADER SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V 10% X7R 0402 datasheet.pdf