Amphenol Industrial GTCL06R28-15PX-025-LC
GTCL06R28-15PX-025-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTCL06R28-15PX-025-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTCL06R28-15PX-025-LC.pdf
Availability of GTCL06R28-15PX-025-LC
QUANTITY
GTCL06R28-15PX-025-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL06R28-15PX-025-LC
Internal Part NumberEIS-GTCL06R28-15PX-025-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL06R28-15PX-025-LC
Related LinksGTCL06R28-, GTCL06R28-15PX-025-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL06R28-15PX-025-LC Details Description
Related parts for GTCL06R28-15PX-025-LC
CONN HEADER VERT .100 8POS 30AU datasheet.pdf
DEV KIT FOR F124/F125/F126/F127 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 210MA 1.4 OHM TH datasheet.pdf
CABLE D-SUB - HFP25H/AE25G/X datasheet.pdf
CAP CER 470PF 3KV NP0 1825 datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
PLATFORM MUSA datasheet.pdf
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 40.96K OHM 0.6W 0.02% RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS PROG datasheet.pdf
Virtex-II 1.5V Field-Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf