HellermannTyton GTM50A0C2
GTM50A0C2 picture photo
Mfg. Part Number
GTM50A0C2
Manufacturer
Product Category
Cable Ties - Holders and Mountings
Brief Description
GRP TIE MNT FOR .5" TIE ADH BLK
Datasheet Download
GTM50A0C2.pdf
Availability of GTM50A0C2
QUANTITY
GTM50A0C2 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTM50A0C2
Internal Part NumberEIS-GTM50A0C2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable Ties - Holders and Mountings
Series-
TypeSingle Opening
Mounting TypeScrew, 1/4", Adhesive
Size / Dimension2.50" L x 1.00" W (63.5mm x 25.4mm)
For Use With/Related ProductsGrip Ties, 0.500" (12.7mm) Width
MaterialNylon, UV Resistant
ColorBlack
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTM50A0C2
Related LinksGTM5, GTM50A0C2 Datasheet, HellermannTyton Distributor
GTM50A0C2 Details Description
Related parts for GTM50A0C2
RES SMD 220 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CABLE MCX-RA/MCX-RA 6" RG-316 datasheet.pdf
IC PWR SUPPLY TFT LCD 32TQFN datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 36-72VIN 09VOUT datasheet.pdf
IC VOLT SUPERVISR 2.93V SOT23-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 18K OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf