Amphenol Industrial GTS00A32-22S-025
GTS00A32-22S-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTS00A32-22S-025
Brief Description
GT 54C 54#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTS00A32-22S-025.pdf
Availability of GTS00A32-22S-025
QUANTITY
GTS00A32-22S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS00A32-22S-025
Internal Part NumberEIS-GTS00A32-22S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS00A32-22S-025
Related LinksGTS00A32, GTS00A32-22S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS00A32-22S-025 Details Description
Related parts for GTS00A32-22S-025
CAP FILM 15UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf
RES SMD 402 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP MICA 8200PF 5% 100V RADIAL datasheet.pdf
RES 0.18 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
GDT 230V 20% 10KA datasheet.pdf
RES SMD 1.89KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONN W TERM BLOCK 2.5MM datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
CAP FILM 1000VDC 0.1UF RADIAL datasheet.pdf