Amphenol Industrial GTS00F22-14S
GTS00F22-14S picture photo
Mfg. Part Number
GTS00F22-14S
Brief Description
GT 19C 19#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTS00F22-14S.pdf
Availability of GTS00F22-14S
QUANTITY
GTS00F22-14S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS00F22-14S
Internal Part NumberEIS-GTS00F22-14S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS00F22-14S
Related LinksGTS00F, GTS00F22-14S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS00F22-14S Details Description
Related parts for GTS00F22-14S
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 18NH 300MA 350 MOHM datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS DL R/A TIN SMD datasheet.pdf
FILTER LINE 250VAC 20A PANEL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS SKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 300W 12V 25A datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 6.3V Y5V 0603 datasheet.pdf
TOOL INSERTION 22 GA datasheet.pdf
IC SDRAM 512M 133MHZ 90BGA datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
55A CABLE/SINGLE WALL datasheet.pdf