Amphenol Industrial GTS00R18-12S
GTS00R18-12S picture photo
Mfg. Part Number
GTS00R18-12S
Brief Description
GT 6C 6#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTS00R18-12S.pdf
Availability of GTS00R18-12S
QUANTITY
GTS00R18-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS00R18-12S
Internal Part NumberEIS-GTS00R18-12S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS00R18-12S
Related LinksGTS00R, GTS00R18-12S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS00R18-12S Details Description
Related parts for GTS00R18-12S
JUMPER-H1505TR/A2015A/H1505TR 8" datasheet.pdf
Connector Header 33 Position 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 4.5V SC-82AB datasheet.pdf
RES 21.5K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 4.3A PG-TO220FP datasheet.pdf
HAN E AV SK ACCES. ADAPTER FOR datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IC CLK SYNTH LVCMOS 125M 8TSSOP datasheet.pdf
IC SDRAM 128M 166MHZ 90BGA datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 2SMD GW REV datasheet.pdf
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER datasheet.pdf