Amphenol Industrial GTS00R22-23P
GTS00R22-23P picture photo
Mfg. Part Number
GTS00R22-23P
Brief Description
GT 8C 8#12 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTS00R22-23P.pdf
Availability of GTS00R22-23P
QUANTITY
GTS00R22-23P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS00R22-23P
Internal Part NumberEIS-GTS00R22-23P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS00R22-23P
Related LinksGTS00R, GTS00R22-23P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS00R22-23P Details Description
Related parts for GTS00R22-23P
IGBT 1200V 36A 200W TO247AD datasheet.pdf
IC REG BUCK BST INV 5V 0.1A 8DFN datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 2KVDC QC TERM datasheet.pdf
RES 3.09K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 6.3V NP0 0201 datasheet.pdf
GLOBAL LIMIT SWES MNT CROSS datasheet.pdf
CONTACT SKT CRIMP 0.9MM datasheet.pdf
LED RED 2MM ROUND T/H datasheet.pdf