Amphenol Industrial GTS01A22-19P
GTS01A22-19P picture photo
Mfg. Part Number
GTS01A22-19P
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 14C 14#16 PIN RECP LINE
Datasheet Download
GTS01A22-19P.pdf
Availability of GTS01A22-19P
QUANTITY
GTS01A22-19P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01A22-19P
Internal Part NumberEIS-GTS01A22-19P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01A22-19P
Related LinksGTS01A, GTS01A22-19P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01A22-19P Details Description
Related parts for GTS01A22-19P
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SOL datasheet.pdf
RES SMD 80.6 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 10V 10% 0805 datasheet.pdf
CAP CER 36PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH 3POS DIP J-LEAD SMD datasheet.pdf
SWITCH STRGHT LVR SPST 20A QC datasheet.pdf
SENSOR 14 VDC TO 32.5 VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf