Amphenol Industrial GTS01AF24-10S
GTS01AF24-10S picture photo
Mfg. Part Number
GTS01AF24-10S
Brief Description
GT 7C 7#8 SKT RECP LINE
Datasheet Download
GTS01AF24-10S.pdf
Availability of GTS01AF24-10S
QUANTITY
GTS01AF24-10S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01AF24-10S
Internal Part NumberEIS-GTS01AF24-10S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01AF24-10S
Related LinksGTS01A, GTS01AF24-10S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01AF24-10S Details Description
Related parts for GTS01AF24-10S
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20DIP datasheet.pdf
IC QUAD BILATERAL SWITCH 14-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 1KV X7R 1825 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
IC FPGA 250 I/O 484FBGA datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR AD9832 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
SWITCH SELECT 2POS SPST-NC 10A datasheet.pdf