Amphenol Industrial GTS01LCFZ18-10P
GTS01LCFZ18-10P picture photo
Mfg. Part Number
GTS01LCFZ18-10P
Brief Description
GT 4C 4#12 PIN RECP LINE
Datasheet Download
GTS01LCFZ18-10P.pdf
Availability of GTS01LCFZ18-10P
QUANTITY
GTS01LCFZ18-10P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01LCFZ18-10P
Internal Part NumberEIS-GTS01LCFZ18-10P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01LCFZ18-10P
Related LinksGTS01LC, GTS01LCFZ18-10P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01LCFZ18-10P Details Description
Related parts for GTS01LCFZ18-10P
IC INVERTER HS SCHMITT SC70-5 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P6C UNSHIELDED datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HEAT SINK 30MM X 30MM X 19.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 1W DO204AL datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
SWITCH SELECT 2POS DPST-NO 10A datasheet.pdf
TV 7C 7#20 SKT PLUG datasheet.pdf
220UF 35V 10X16MM 105C 6000H datasheet.pdf